+38 (066) 340-53-73
з 10:00 до 19:00
Корзина

Теплі кредити

Теплі кредити

Теплі кредити — вигідні умови від «УкрСіббанк»

Компанія «Приват Дім» і фінансовий партнер «УкрСіббанк» пропонує вигідні умови кредитування на енергоефективні товари. Це прекрасна можливість знизити комунальні платежі і подбати про утеплення будинку або квартири.

Однак головна перевага цієї пропозиції полягає в отриманні позичальником компенсації в розмірі до 35% від суми кредиту відповідно до програми IQ energy. Вона розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку, і діє на всій території України.

До переваг IQ energy відносять:

  • можливість отримання якісних енергоефективних товарів (пінополістиролу, мінеральної вати та ін.) в кредит, перелік яких подано в каталозі програми;
  • повернення (компенсацію) 35% від суми кредиту в євро;
  • фіксовану % ставку протягом всього часу кредитування;
  • відсутність комісії за дострокове погашення позики;
  • розмір теплого кредиту до 150 тисяч гривень;
  • термін надання - до 5 років.

Умови участі в програмі кредитування IQ energy

Ця програма діє до 2020 року, тому скористатися нею може кожен працюючий житель України у віці від 21 до 65 років за умови наявності в паспорті відмітки про реєстрацію. Детальні відомості про необхідні документи ви можете дізнатися у відділенні «УкрСіббанк».

Компанія «Приват Дім» пропонує скористатися цією вигідною пропозицією і утеплити будинок з нашою допомогою. Для того щоб взяти участь в програмі і гарантовано отримати компенсацію вам достатньо повідомити нашим менеджерам про своє бажання. Потім наші фахівці підбирають матеріали, які можуть використовуватися в утепленні згідно каталогу IQ energy, а ви подаєте заявку в банк на отримання теплого кредиту. Звертаємо вашу увагу, що банк швидко розглядає заяву і стверджує її, після чого можна починати утеплення фасадів пінополістиролом, мінеральною ватою та іншими матеріалами, дозволеними програмою.

Переваги співпраці з «Приват Дім»

Компанія «Привіт Дім» не тільки продає якісні будівельні матеріали, але і професійно виконує утеплення будинків і квартир. Тобто, звернувшись до нас:

  • ви отримаєте повний спектр послуг;
  • повернете частину грошей, витрачених на утеплення;
  • знизите комунальні платежі;
  • зробите будинок або квартиру теплими і затишними.

При виконанні утеплення фахівці «Приват Дім» роблять фото до початку робіт, під час їх виконання і по їх завершенню, як того вимагає програма IQ energy. Потім ці фотографії разом з документами ви подаєте у відділення «УкрСіббанк» для отримання компенсації. Після ознайомлення з пакетом документів і їх затвердження Європейським банком реконструкції та розвитку, вам на банківську карту повертається 35% від суми кредиту в євро.

Якщо у вас залишилися будь-які питання по теплому кредиту, співпраці, реалізуємим нами товарам і послугам, консультанти компанії нададуть всю необхідну інформацію. Скористайтеся унікальною можливістю зробити свій будинок теплим, знизивши собівартість матеріалів та виконання робіт за рахунок компенсації в 35%. Будемо раді допомогти вам!

Залишились питання? Зателефонуйте нам і ми з радістю відповімо на усі ваші запитання:

+38 (066) 340-53-73