+38 (066) 340-53-73
з 10:00 до 19:00
Корзина
Пастоподібна декоративна штукатурка BARLET SILIKON

Пастоподібна декоративна штукатурка BARLET SILIKON

  • Бренди: Teluria
  • Код продукту: декоративная штукатурка
  • Наявність: На складі
  • 0,00 грн.


Силіконова пастообразная декоративна штукатурка з відмінною водовідштовхувальним здатністю і мінімальним забрудненням призначена для використання в системах утеплення, досить міцних штукатурних і бетонних підставах, гіпсокартонних плитах і легких будівельних матеріалах. Доступний з розмірами зерна 1,5 і 2 мм.

Всі види штукатурки також можна використовувати в приміщенні. Силіконові кольорові штукатурки Barlet призначені для всіх типів систем теплоізоляції і значно знижують теплові втрати в будівлях. Вони підвищують шумозахист, надають будівлям новий вигляд. Вони відповідають найвищим вимогам будівельників.

робочий процес

Підготовка підстави: Основа повинна бути сухою, твердим, без пилу, старої фарби і незв'язних частинок. Основа повинна бути плоскою, без тріщин і досить зрілою. Підходять всі несучі мінеральні штукатурки та гнучкі стяжки систем теплоізоляції. Грунтовка: хв. За 4 години до нанесення штукатурки основа повинна бути забарвлене в колір, пофарбований до стану штукатурки (щоб уникнути колірних дефектів підстави під час згладжування або надрізу) - Barlet - грунтовка під декоративну штукатурку. Перед використанням розбавте грунтовку приблизно на 10% водою. Нанесення штукатурки: Ретельно перемішайте за допомогою низької міксера безпосередньо перед нанесенням штукатурки. Консистенція штукатурки може бути скоригована шляхом додавання невеликої кількості питної води. Штукатурка наноситься рівномірно і без перерв на підкладку шпателем з нержавіючої сталі до товщини шару, що визначається розміром зерна. Після нетривалого часу висихання штукатурка регулюється відповідно до типу бажаної структури за допомогою пластикового шпателя: - в рифленою конструкції - пластиковий шпатель з перпендикулярними, горизонтальними або круговими рухами створює торовану структуру, - в зернистої конструкції - пластиковий шпатель намотує (розгладжує) - шпатель об'єднує зовнішній вид (не згинаючись). Ви можете досягти різних візуальних ефектів за допомогою мазків. Умови: влітку - в умовах швидкого висихання (температура вище 25 ° C, нагрітий субстрат, вітер), процес повинен враховувати обставини швидшого висихання і, отже, правильну продуктивність (з'єднання, формування структури). Навесні і восени - в умовах тривалої сушки (низька температура в діапазоні від 5 ° C до 12 ° C, висока вологість) ми рекомендуємо використовувати варіант штукатурок з маркуванням «Z», який не містить добавок, що продовжують сушку штукатурок, необхідних для літнього сезону. Процесор повинен враховувати більш повільне висихання штукатурки протягом цього періоду і, отже, можливість пошкодження поверхонь штукатурки до їх висихання. Температура основи і навколишнього середовища нижче 10 ° C вимагає підвищеної уваги з боку робітників, оскільки нанесення штукатурки, підстави і навколишнього середовища нижче 5 ° C неприйнятно для нанесення штукатурки.

Покриття: Рифлена силіконова накатка з розміром зерна 1,5 мм 2,1 - 2,3 кг / м2, з розміром зерна 2 мм 2,3 - 2,5 кг / м2.

Покриття: з розміром зерна 1,5 мм 2,1 - 2,3 кг / м2, з розміром зерна 2 мм 2,3 - 2,5 кг / м2

Покриття: Зерниста силіконова штукатурка з розміром зерна 2 мм 3,0 - 3,2 кг / м2, з розміром зерна 1,5 мм - 2,5 - 2,8 кг / м2.

Покриття: з розміром зерна 2 мм 3,0 - 3,2 кг / м2, з розміром зерна 1,5 мм 2,5 - 2,8 кг / м2


Хар-стики
Вага 25 кг

Написати відгук

Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший